שמן זית משובח זוכה פרסים

שמן זית משק הילמן הינו שמן זית כתית מעולה בכבישה קרה בחומציות נמוכה מאוד עד 0.4%.

שמן הזית שלנו זכה בפרסים רבים ונחשב לבין שמני הזית האיכותיים בארץ. 

הייחודיות והאיכות של שמן זית ממשק הילמן נגזרת ראשית ממקום הכרם באדמת דרום רמת הגולן  שבורכה בקרקע ואקלים אופטימליים לגידול זיתים. ניתן לראות בגולן מלא בתי בד עתיקים עוד בתקופת בית שני כבר קודמנו גילו כי אדמת הבזלת והאקלים אצלנו הופך את הרמת הגולן למקום האידאלי לגידול הזית. 

כרם הזיתים שלנו ניטע בשיטת מסיק מודרנית וחדשנית, מסיק  מכני ע"י בוצרת המוסקת את הזיתים במהירות כך שהזית מגיע רענן וטרי לבית הבד הקרוב ותוך שעות ספורות מרגע המסיק יש לנו שמן זית איכותי, בריא ובעל טעם נפלא.

שמן זית משק הילמן - זהו שמן זית המופק רק מזיתים שאנחנו שתלנו, גזמנו, השקנו ומסקנו על פי אינדקס הבשלה ובדיקות מעבדה המאשרות את מועד המסיק הנכון לטעמים המיוחדים שאנחנו מכוונים אליהם, את השמן שהופק אנו אורזים באהבה לפח שמן זית איכותי וטעים מבית משק הילמן.


במסיק הראשון של הכרם שהיה בשנת 2014 זכינו בתחרות טרה אולייבו היוקרתית בפרס שמן הזית הבוטיק הטוב ביותר בישראל, באותה שנה זכינו גם בתחרות ראשון המסיק של מועצת הזית בפרס הכסף, זאת הייתה הפתעה יפה שהרי היינו חדשים מאוד בתחום לאחר מכן המסורת נמשכה ובתחרות מועצת הזית ראשון המסיק 2015 , 2016 זכינו גם כן במקום הראשון.

זכיות יש לנו וזה חשוב,

אבל שקונים שמן זית גם חשוב השרות, היחס האישי, שיודעים שיש על מי לסמוך. רוצים לדעת מה אומרים עלינו לקוחות? 

אחרי שתקראו גם אתם תאמרו שהשמן זית של משק הילמן זה שמן זית מומלץ.