שמן זית קורטינה - פח 750 ml

אזל מהמלאי שמן זית קורטינה - פח 750 ml

כתוב חוות דעת

הערה: HTML לא תורגם!
    גרוע           מצוין

שמן זית קורטינה פח 750 מ"ל

 תוקף 12/25 שמן לאחר סינון

פח שמן זית קורוטינה , שמן זית טהור-

 בעל טעם דומיננטי ובעל חריפות עדינה ומרירות מודגשת במיוחד. אלו הופכים אותו לתבלין מרכזי בהרבה סוגי מאכלים, בהם גם בשר וגבינות. חביב מאוד על אניני הטעם.

חשוב לקרא : התנאים בדרום הגולן(האקלים והאדמה) הם האידיאלים לגידול זיתים ( כל בתי הבד העתיקים נמצאו בגולן)אך בדרום הגולן פחות חם ולכן הזיתים מבשלים יותר מאוחר משאר הארץ, מסיק צפוי בדצמבר, השנה בכל העולם ובארץ צפוי יבול נמוך, מה שיביא לחוסר מורגש בשמן זית, כאי לקנות כמות לשנה עד דצמבר 2024.
שמן זית קורטינה הינו בעל טעם מריר חזק ומודגש מאוד. מרירותו המודגשת, המלווה גם בחריפות בינונית אך מורגשת, הן המייחדות אותו בהשוואה לזנים אחרים. מדובר בטעם דומיננטי המכיל ארומה עשבונית עשירה בריחות של זית ופלפל חריף.
אם אתם אוהבים את הטעם העז שלאחריו מגיע עקצוץ חריף-מריר בלשון, שמן זית הקורטינה יתאים לכם בול.
שמן זית קורטינה מכיל אחוז גבוה במיוחד של נוגדי חימצון, הוא נחשב לבחירה הבריאה מתוך זני שמן הזית, ולעיתים קרובות משמש אף כתוסף מזון לחיזוק הבריאות.
המלצת מועצת הזיתים לרכוש שמן זית כתית מעולה 0.8% חומציות, אצלנו במשק הילמן השמן זית בחומציות נמוכה מאוד עד 0.4%, מה שאומר שהוא יותר בריא.

צריך לדעת:

בחודשים נובמבר עד ינואר ניתן להנאות מטעם משובח ודומיננטי של שמן טרי הנקרא שמן זית ראשון המסיק טעמו מיוחד ואין דומה לו, מה זה שמן טרי ראשון המסיק?
המלצה שלנו לא לפספס את הטעם העוצמתי של טרי,כעבור  4 חודשים להעביר למיכל אחר על מנת לבודד את המשקעים מהשמן זית, זואת על מנת לשמור על איכות השמן זית.

רוצים לשמוע מה לקוחות שלנו אומרים על שמן זית משק הילמן?


משלוח חינם בקנייה מעל 300₪

  • צפו במוצר: 7703
  • דגם: Coratina-tin-750-ml
  • זמינות: אזל מהמלאי
  • ₪60

תגים: שמן זית קורטינה - Coratina