אודות משק הילמן

שמן זית משק הילמן

שמן זית משק הילמן,

שמן זית כתית מעולה, שמן זית בכבישה קרה בחומציות נמוכה מאוד עד 0.4% .

שרוכשים שמן זית ממשק הילמן, אתם רוכשים שמן זית בוטיק מזיתים שרק אנחנו שתלנו, גזמנו,השקנו ומסקנו על פי אינדקס הבשלה ובדיקות מעבדה שאישרו כי מועד המסיק הנכון לטעמים המיוחדים שאנחנו מכוונים אליהם הגיע זמנם ואת כל זה בקבקנו באהבה לפח שמן זית איכותי וטעים מבית משק הילמן.

הכרם שלנו כרם זיתים חדשני שניטע לשיטת מסיק מכני ע"י בוצרת המוסקת את הזיתים במהירות כך שהזית מגיע רענן וטרי לבית הבד הקרוב ותוך מספר שעות נעצר לשמן זית איכותי.

הכרם ( 90 דונם זיתים ) ניטע בשנת 2009 באדמת הבזלת של דרום הגולן סמוך לגבול סוריה בתנאי קרקע ואקלים שמתאימים במיוחד לגידול זיתים.

למשק הילמן יש שלשה סוגי זנים של זיתים, כל זן נמסק לבד ומקבל את תשומת לב המלאה שלו בשיטת הגידול, כך נוצרים 3 סוגי שמני זיתים שלכל זן הטעם והארומה שלו :

שקונים ממשק הילמן רוכשים שמן זית בכבישה קרה שנוצר בהקפדה של זוג צעיר: רוני (41 ) ואביה אשתו (39) להם 4 ילדים מקסימים: מאור, ספיר, שהם ואשל. במשק הילמן אנו שמים דגש על כל הפרטים מגידול הזית ועד מסירת פח שמן הזית עם שליח עד פתח דלתכם והכל בשירות מעולה ללא פשרות.

כבר במסיק הראשון של הכרם שהיה בשנת 2014 זכינו בתחרות טרה אולייבו בפרס שמן הזית בוטיק הטוב ביותר בישראל, באותה שנה זכינו גם בתחרות ראשון המסיק של מועצת הזית בפרס הכסף, זאת הייתה הפתעה יפה שהרי היינו חדשים מאוד בתחום לאחר מכן המסורת נמשכה ובתחרות מועצת הזית ראשון המסיק 2015, 2016 זכינו גם כן במקום הראשון .

יש בשוק המון סוגים של שמני זית, אתם כצרכנים שבאים לרכוש שמן זית רכשו שמן זית עם תו האיכות של מועצת הזית, הקפידו להשתמש בשמן זית איכותי ובריא עם חומציות עד 0.4 % .

תשכחו מהמונח שמן זית בטעם קלאסי, תתארו לנו מה זה טעם קלאסי? אין דבר כזה טעם קלאסי.

רכנו לכם חלק מחוות דעת שכתבו עלינו בגוגל ובפייסבוק והגדירו אותנו כשמן זית מומלץ

שמן זית בוטיק משק הילמן-

אצלנו יש רק שמן זית זני ללא ערבוב בלנדים.

שמן זית כשר :

כשרות- מהדרין מועצה אזורית רמת הגולן הרב ישי סמואל

לסקירת הזכיות שלנו כ שמן זית משובח


שמן זית מומלץ
לא טעמתי שמן זית שנים .בגלל חוויה גרועה. עד שהגעתי למשק הילמן בטיול בצפון.טעמתי ונתפסתי כולל הילדים והנכדים.טעם החיים.כולל מריחה הגנה על השיער בראש.התחלתי בהזמנה של 1 ליטר. עכשיו 12 ליטר כל הזמנה.שרות ואמינות מעל לציפיות.
- יחיאל בן חמו
אנשים מדהימים... והשמן עוד יותר מדהים😀 אנשים מקצועיים אמינים אדיבים ושמן ממש איכותי.. תודה לכם
- איתי אגדה
הזמנתי שמן זית 18 ליטר, קוריינקי, הגיע במהירות בדיוק כמו שנאמר לי, מחיר טוב, וטעם נפלא, בריאות לכל השנה
- יניב בוחניק