אודות שמן זית משק הילמן

שמן זית משק הילמן

שמן זית עד הבית- קונים גולן

שמן זית משלוחים עד הבית,

מאז ומתמיד משק הילמן משווקים שיווק ישיר מהיצרן לצרכן, ועכשיו בתקופת הקורונה רוכשים ממשק הילמן, וזוכים לשרות הטוב ביותר, אנחנו שמתורגלים לשירות משלוחים, ערוכים לשירות מהיר ואדיב עד הבית בכל הארץ.

אז מה זה קונים גולן?

אם אתם לא מגיעים לרמת הגולן לרכוש תוצרת מקומית, אנחנו מביאים עד אליכם הביתה תוצרת חקלאית גולנית.

שמן זית כתית מעולה שלנו -

זוכה בפרס הבוטיק הטוב ביותר,

שמן זית בכבישה קרה בחומציות נמוכה מאוד עד 0.4% .

שרוכשים שמן זית ממשק הילמן, אתם רוכשים שמן זית בוטיק מזיתים שרק אנחנו שתלנו, גזמנו,השקנו ומסקנו על פי אינדקס הבשלה ובדיקות מעבדה שאישרו כי מועד המסיק הנכון לטעמים המיוחדים שאנחנו מכוונים אליהם הגיע זמנם ואת כל זה בקבקנו באהבה לפח שמן זית איכותי וטעים מבית משק הילמן.

הכרם שלנו כרם זיתים חדשני שניטע לשיטת מסיק מכני ע"י בוצרת המוסקת את הזיתים במהירות כך שהזית מגיע רענן וטרי לבית הבד הקרוב ותוך מספר שעות נעצר לשמן זית איכותי.

הכרם ( 90 דונם זיתים ) ניטע בשנת 2009 באדמת הבזלת של דרום הגולן סמוך לגבול סוריה בתנאי קרקע ואקלים שמתאימים במיוחד לגידול זיתים.

למשק הילמן יש שלשה סוגי זנים של זיתים, כל זן נמסק לבד ומקבל את תשומת לב המלאה שלו בשיטת הגידול, כך נוצרים 3 סוגי שמני זיתים שלכל זן הטעם והארומה שלו :

שמן זית בוטיק משק הילמן-
שמן זית כשר :

שקונים ממשק הילמן רוכשים שמן זית בכבישה קרה שנוצר בהקפדה של זוג צעיר: רוני (41 ) ואביה אשתו (39) להם 4 ילדים מקסימים: מאור, ספיר, שהם ואשל. במשק הילמן אנו שמים דגש על כל הפרטים מגידול הזית ועד מסירת פח שמן הזית עם שליח עד פתח דלתכם והכל בשירות מעולה ללא פשרות.

כבר במסיק הראשון של הכרם שהיה בשנת 2014 זכינו בתחרות טרה אולייבו בפרס שמן הזית בוטיק הטוב ביותר בישראל, באותה שנה זכינו גם בתחרות ראשון המסיק של מועצת הזית בפרס הכסף, זאת הייתה הפתעה יפה שהרי היינו חדשים מאוד בתחום לאחר מכן המסורת נמשכה ובתחרות מועצת הזית ראשון המסיק 2015, 2016 זכינו גם כן במקום הראשון .

יש בשוק המון סוגים של שמני זית, אתם כצרכנים שבאים לרכוש שמן זית רכשו שמן זית עם תו האיכות של מועצת הזית, הקפידו להשתמש בשמן זית איכותי ובריא עם חומציות עד 0.4 % .

תשכחו מהמונח שמן זית בטעם קלאסי, תתארו לנו מה זה טעם קלאסי? אין דבר כזה טעם קלאסי.

רכנו לכם חלק מחוות דעת שכתבו עלינו בגוגל ובפייסבוק והגדירו אותנו כשמן זית מומלץ

אצלנו יש רק שמן זית זני ללא ערבוב בלנדים.

כשרות- מהדרין מועצה אזורית רמת הגולן הרב ישי סמואל

לסקירת הזכיות שלנו כ שמן זית משובח

ניתן לרכוש באתר לחלופין ניתן לבצע הזמנה באתר ולשלם בביט / פייבוקס ולשלוח הודעת ווצאפ , ( ניתן ישירות מהאתר) ולהודיע על תשלום באפליקציות או באשראי טלפוני.שמן זית מומלץ
אנשים מדהימים... והשמן עוד יותר מדהים😀 אנשים מקצועיים אמינים אדיבים ושמן ממש איכותי.. תודה לכם
- איתי אגדה
הזמנתי שמן זית 18 ליטר, קוריינקי, הגיע במהירות בדיוק כמו שנאמר לי, מחיר טוב, וטעם נפלא, בריאות לכל השנה
- יניב בוחניק
לא טעמתי שמן זית שנים .בגלל חוויה גרועה. עד שהגעתי למשק הילמן בטיול בצפון.טעמתי ונתפסתי כולל הילדים והנכדים.טעם החיים.כולל מריחה הגנה על השיער בראש.התחלתי בהזמנה של 1 ליטר. עכשיו 12 ליטר כל הזמנה.שרות ואמינות מעל לציפיות.
- יחיאל בן חמו